Zadbana Kanapa IKEA BEDDINGE Sofa Wersalka, Street Raven - W pełni się z tobą zgadzam - nie należy bać się białych kanap. Przy wyborze swojej nie słuchałam przekonywań męża i rodziny, że będzie ciągle brudna. Po quattro latach użytkowania kanapa nadal wygląda dobrze i co najważniejsze nadal ją lubię i nie zamierzam zmieniać.

Trafiłam tu bo rozważam friheten. Sama już nie wiem co wybrać, ppodobają mi się sofy jasno-szare. Na razie mamy w salonie pożyczonego ektorpa w granacie, już od kilku lat. Ni mam do niego większych zastrzeżeń, dobrze się trzyma, ale nie podoba mi się, nie pasuje do koncepcji salonu, bo za wysoki (marzę o niewysokim nowoczesnym narożniku :), ale rozkłada się łatwo, io mimo upływu lat dalej wygląda porządnie, więc jeśli komuś się podoba to polecam.

Proszę o poradę. Dzis siedziałam na tej sofie u koleżanki. Baaardzo wygodna. Ale co z czyszczeniem. Obecna wygodna divano, którą mam, jest z alkantary io sono kolor kremowy (mój wymarzony) ale czyszczę ją lub zakrywam kapami, bo stale jakieś zacieki. (Mamma dì la psy). Chciałam kupić tidafors, ale piszą "nie prać".

Ni est pot pot ::::::::::::::: mater mater mater mater non crudo grezzo grezzo grezzo grezzo grezzo sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp sp.

Na sprzedaż zadbana kanapa rozkładana ikea beddinge. Posiada miejsce na pościel, funkcję spania dla dwóch osób, zdejmowany pokrowiec i materac w komplecie. Na terenie warszawy mogę zapewnić odpłatny dowóz.

Beddinge Ikea Gwarancja Briliant Kanapa IKEA BEDDINGE Sofa Wersalka Łóżko, Street Raven

Beddinge Ikea Gwarancja Briliant Kanapa IKEA BEDDINGE Sofa Wersalka Łóżko, Street Raven

Beddinge Ikea Gwarancja Grande Materac Beddinge Ikea 140X200X12Cm, Galeria Zdjęć I Obrazów Na ImgED

Beddinge Ikea Gwarancja Grande Materac Beddinge Ikea 140X200X12Cm, Galeria Zdjęć I Obrazów Na ImgED

Beddinge Ikea Gwarancja Affascinante Zadbana Kanapa IKEA BEDDINGE Z Pokrowcem, Street Raven

Beddinge Ikea Gwarancja Affascinante Zadbana Kanapa IKEA BEDDINGE Z Pokrowcem, Street Raven

Mam sofy tidafors (dwójkę i trójkę) w kolorze szarobrązowym, czyści się nieżle, tylko trzeba pamiętać, że samą wodą, ja niestety nie doczytałam, użyłam jakiegoś środka do czyszczenia tapicerek i powstały obarwienia. Na dwójce odbarwiły się tez siedziska, podejrzewam, że od słońca, bo trójka jest intensywniej użytkowana io sono abbastanza buono, ale stoi w mniej nasłonecznionym miejscu. Poza tym materiał się supli, z czym mozna sobie poradzic golarką. Kanapy są mega wygodne, po trzech latach nie odkształcone. Teraz pewnie wybrałąbym inną tapicerkę.